Wyciskarki do soków Kuvings Wrocław - SPRZEDAM

1 wpis / 0 nowych
bielanka
Wyciskarki do soków Kuvings Wrocław - SPRZEDAM

Witam Szanownych Sąsiadów! :-)
Posiadam na sprzedaż wspaniałe wyciskarki do soków marki Kuvings.
Dostępne są w 3 kolorach: burgund, biały i srebrnym (zdjęcie w załączniku).
Więcej informacji pod nr telefonu: 733 999 777

Opis wyciskarki:
Kuvings B6000 – wyciskarka dla ceniących najwyższą jakość

Wyciskarki do soków to obecnie największy hit. Z ich pomocą można przyrządzić charakteryzujący się doskonałym smakiem i pełnowartościowy napój. Wszyscy ci, którzy chcą mieć pewność, że wybierają urządzenie rewelacyjnej jakości powinni postawić na wyciskarkę Kuvings B6000.
Wyciskarka zaliczana jest do urządzeń o charakterze wolnoobrotowym. Sprawdza się doskonale w procesie przygotowywania soku z całych zarówno owoców, jak i warzyw. Wybierając ją, nie trzeba więc tracić czasu na krojenie warzyw i owoców na niewielkie części. Dzięki niej można przygotować wyjątkowo sok z:
- ziół;
- warzyw liściastych, na przykład szpinaku oraz jarmużu;
- owoców i warzyw miękkich;
- warzyw twardych, do których zalicza się między innymi marchew oraz buraczki.
Podczas pracy wyciskarka wyrzuca nasiona i skórkę. Eliminowany jest też nadmiar błonnika. Za sprawą uzyskuje się jeszcze więcej mającego doskonały smak soku, który zawiera mnóstwo witamin i minerałów.
Wyciskarka Kuvings B6000 to urządzenie, które bez żadnych problemów można wyczyścić. Po przyrządzeniu soku trzeba umieścić w wyciskarce dwie szklanki gorącej wody, a potem ją włączyć. W konsekwencji wyciskarka czyści się sama. Idealnie, prawda? Nie traci się czasu na mało przyjemne usuwanie owocowej pulpy z poszczególnych elementów urządzenia. Takie mycie wstępne sprawdza się perfekcyjnie.
Wyciskarka wyposażona jest w mający dużą moc silnik, który jednak naprawdę nie emituje hałasu podczas pracy. Dzięki temu przyrządzanie soku nie jest związane z przykrymi wrażeniami słuchowymi. Silnik mający dużą moc to gwarancja tego, że z pomocą wyciskarki można przyrządzić sok z bardzo twardych warzyw. Nie skończy się to uszkodzeniem urządzenia.

Pełna specyfikacja i zdjęcia: https://cookandlove.pl/wyciskarki-do-sokow.html
Zapraszam! :-)

Zdjęcie: